Anasayfa | Haber Ara | Sitene Ekle | Ezine Hakkında Herşey | İletişim | Künye |RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

ÇOK MU ARADIN?

Okunma  Yazar : Mustafa Pamak
Yorumlar  Yorum Sayısı :
Okunma  Okunma : 1089
Tarih  Tarih : 13 Kasym 2010 12:57

11 Punto 13 Punto 15 Punto 17 Punto

Sayın Rıfat Serdaroğlu’nun  www.ezinegazetesi.com internet gazetesine yazı yazmasına memnun oldum.Yazılarını dikkatle takip ediyorum.Maalesef yazıları okur iken şeytan dürtmeye başladı.Serdaroğlu’na inanma,o Ergenekon’un avukatlığını yapıyor,bu yazılar kamu oyunu yönlendirmek için yazılan sipariş yazılardır diyor.Bende şöyle bir araştırdım.Bu güne kadar

Türkiye Cumhuriyet’inde hasta olmadığı halde cezaevinden kaçmak için hastanede yatan kaç kişi var. Doktor raporu hasta değil tahliye olabilir diyor ama Haberal Beyefendi hala hastanede yatmaya devam ediyor. Haberal’dan başka hasta olmadan yatan yok.En azından Dr. raporları öyle diyor.Bir insanın iyi bir doktor olması suç işlemeyeceği anlamına gelmez.

Rıfat beyin yazıları hep Ergenekon tutuklularının lehine ve Ak Parti aleyhine yazılar yazıyor. Hani herkes konuşurken Türk adaletine güveniyorum sözleri ne oldu? Yoksa 28 Şubat’ta başka şimdi başka  adalet mi var. Yani Demirel gibi dün dündür bugün bu bugündür mü?

TC devleti içindeki bozuklukları, çürükleri bir şekilde düzeltmek ve temizlemek zorundadır. Öyle veya böyle temizlenecek. Tabi temizlik esnasında baş ağrısı, mide bulantıları olacaktır. Neyse konuyu dağıtmayalım. Mehmet Haberal uluslar arası şöhrete sahip birçok organ nakli yapmış ünlü bir cerrah olabilir. Ergenekon olayında bir çok tutuklu içeride yatarken neden Haberal ön planda. Benim bildiğim hastaneye giden hastalar iyileşirler.Sayın Bülent Ecevit Haberal’ın hastanesine yürüyerek girip tekerlekli sandalyede çıkmıştı.Evinde tedavisine devan neticesinde sağlığına kavuşmuştu.bunları iyi hatırlıyoruz.yoksa Rıfat bey o zaman burada değil miydi. hatırlamıyor mu acaba? İddianamede yer alan Haberal’ın günlüklerinden basına yansıyan bazı satırları okuyalım.

27 Nisan muhtıra öncesi üst düzey temaslarının arttığı görülüyor. Sayı E.Org. İsmail Hakkı Kabadayı’ya Faruk Demir’in CD’lerini göndermesi, genel kurmay karargahında Büyük anıt ile görüşmesini günlüğüne yazmış.Genel kurmay başkanıyla Haberal beraberinde Hasan Ünal ve Ufuk Söylemez ile beraber görüşmelerinde Erbakan ve Sinan Aygün’le olan görüşmelerini anlattığını, uzun bir görüşme olduğunu,hatta Gen. Kur.Başkanının Erbakan ile ilgili eskiyi kapattık diye espri yaptığını anlatıyor.Muhtıra gecesi Haberal’ın gülüklerinden devam edelim.

Saat 23.15 TSK’nın adeta bir muhtıra verdiklerini, saat 24.00 sahibi olduğu kanal B TV’ye gittiğini, bir çok arkadaşının orada olduğunu 02.30’a kadar beraber çalıştıklarını 03.00’de eve gittiğini, ilk kez bu denli bir TSK bildirisi olduğunu söylüyor. Maalesef Başbakan, Meclis Başkanı ve Dışişleri Bakanı ülkemizi bu noktaya getirdiler diyor.

EEVVEET ŞİMDİ SORUYORUM: Sayın Mehmet Haberal gecenin o saatinde Kanal B TV’de ne yapıyorlardı. Acaba çok acil böbrek naklimi yapıyorlardı. Benim bildiğim organ nakli tam teşekküllü bir hastanede yapılır yanlış mı  biliyorum. Ama onlar Kanal B TV’de çalıştıklarına göre devletin organlarının birinde bozukluk olabilir. Belki devlette organ nakli yapmış olabilirler.

Bizde ne kadar şüpheciyiz değil mi?

Sn Rıfat Bey herhalde kamu oyunda Haberal’ı aklamakla mı görevli acaba diye düşündürüyor.Sn.Serdaroğlu  bırakın bu işleri gelin hep birlikte bu ağrılardan ve sancılardan kurtulalım. Her kim olursa olsun (asker, sivil, prof, yazar, bürokrat, iş adamı,memur) suç işleyen cezasını çeksin. Şunu diyebilirsin “gecikmiş adalet,adalet değildir” yargı ağır işliyor haklısın onu eleştirelim senle beraberim.Tabi yargı biran önce gereğini yapmalıdır.her suçluda cezasını çekmelidir. Saygılarımla .

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et Facebook'ta Paylaş

SON DAKİKA HABERLERİ

Gokhan Bayram Gokhan Bayram
EZINE ESNAFINA
Arzu Sezek Arzu Sezek
HIYAR MI KOYSAYDIM?
Bahri Korkmaz Bahri Korkmaz
ICRAATIN IÇINDEN
Yusuf Eroglu Yusuf Eroglu
IBRETLIK
Rifat Serdaroglu Rifat Serdaroglu
SONA DOGRU
Begüm Kuran Begüm Kuran
SADECE GÖBEGIM GITSE BASKA BIRSEY ISTEMEM
Mustafa SEZEK Mustafa SEZEK
HELAL OLSUN KOLOMBO!
Kadir Kenar Kadir Kenar
BU YAZI VALI'YE VE MILLETVEKILLERINE...
Osman Pamukoglu Osman Pamukoglu
ÇANAKKALE; RUHUN, ÇELIKLE SINAVA TABI TUTULDUGU TOPRAKLAR!.
Ipek Sezek Ipek Sezek
SÖZÜN BITTIGI HAYATIN DEVAM ETTIGI ...
BIZDEN SÖYLEMESI BIZDEN SÖYLEMESI
MUTLULUKLAR BÜYÜKEROL
AYÇA YAZIYOR AYÇA YAZIYOR
HIBISKÜS
Alper Sener Alper Sener
YAZ AYLARINDA BESIN ZEHIRLENMELERINE DIKKAT
Coskun Zateri Coskun Zateri
SIRT AGRILARI
Mustafa Pamak Mustafa Pamak
YORUMLARA CEVABIM
Ibrahim Irmak Ibrahim Irmak
AKARYAKITA NEDEN ZAM GELIYOR?
VATANDAS RIZA VATANDAS RIZA
MEHMET ÖZKAN'DAN TANE TANE INCILER...

www. ezinegazetesi.com 'da yer alan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı
Ezine Habere aittir.
İzin alınmadan ancak kaynak gösterilerek iktibas edinilebilir.

Altyapy: MyDesign | Düzenleme: Erboy Yayyncylyk( E & M ) | RSS Kaynağı