Anasayfa | Haber Ara | Sitene Ekle | Ezine Hakkında Herşey | İletişim | Künye |RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

UYSAL MARKET 10 DEDİ

10. şube Çanakkale'de Troya Caddesi'nde açıldı.

Kategori  Kategori : EKONOMİ
Yorumlar  Yorum Sayısı :
Okunma  Okunma : 1708
Tarih  Tarih : 24 Ekim 2011 21:51

11 Punto 13 Punto 15 Punto 17 Punto

2000 yılında perakende olarak marketçilik sektörüne merhaba diyen Uysal Market Çanakkale’de şube sayısını üçe çıkarırken,onuncu şubesini Troya Caddesi’nde açtı.

 

Küçükkuyu’da 2,Ayvacık ve Geyikli’de 1,Ezine’de 3 şubesi bulunan Uysal Market,Çanakkale Troya Caddesi’nde hafta sonu açtığı yeni şubesiyle Çanakkale’deki şube sayısını 3’e çıkarırken,toplam şube sayısı 10’a ulaştı.

 

Cumartesi günü saat 12.00’de açılışı yapılan marketin açılış konuşmasını işyeri sahibi Süleyman Uysal yaptı.Uysal konuşmasında Uysal Market’in önümüzdeki 6 aylık hedeflerini açıklarken,Çanakkale’de 3,Bayramiç’te bir yeni şubenin 6 ay içinde açılacağı müjdesini verdi.

Uysal konuşmasında,”Ezine, Ayvacık, Geyikli, Küçükkuyu gibi bölgenin tümüne yayılarak aynı kalite standartlarında hizmet vererek perakende sektöründe devlerle yarışır hale geldik. Çanakkale’nin içinden doğan bir marka olarak bizi bugünlere gelmemizde katkı sağlayan değerli müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.

 

Marketçilik anlayışına yeni bir bakış açısı getirerek bölgemizin bize kazandırdıklarını yine bu bölgeye yatırımlarla bir şekilde karşılığını vermeye çalışmaktayız.  Ayrıca kendi ürettiğimiz Et ve Süt ürünlerini marketlerimizde satarak Uysal güvencesini değerli müşterilerimize sunmaktayız.

 

Geyiklide hizmet veren marketimizin dışında Geyikliye yapmış olduğumuz Et ve Süt ürünleri entegre tesislerimiz ciddi üretim kapasitelerine ulaşarak bölgenin ve bölge insanın kalkınmasında etkili olmaya çalışmaktayız.

 

Uysal Market olarak bünyemizde bulunan Akaryakıt istasyonlarımız, marketlerimiz, üretim tesislerimizle bölgede 200 kişilik ciddi bir istihdam oluşturmaktayız. Kısa vadeli hedeflerimiz arasında  6 ay içinde Çanakkale’de bu şubemizle birlikte 3 olan sayıyı 6 ya çıkarmak, Bayramiç’te inşaatı devam eden marketimizin de açılışını yaparak toplam şube sayımızı 14’e çıkarmaktır.

 

Bugün buraya açılışımıza katılan bizleri yalnız bırakmayan tüm değerli müşterilerimiz, dostlarımız, değerli basın mensuplarına teşekkür ediyorum. Bu vesileyle buradan bir kez daha  ülkemizde meydana gelen hain terör saldırılarından dolayı şehit düşen askerlerimize Allahtan rahmet, ailelerine sabır diliyorum” dedi.

 

Konuşma sonrası Zeytinli Camii emekli imamı Hidayet Öztürk tarafından dua okundu. Açılışa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.Açılışa katılan isimler arasında Çanakkale Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Başkanı Hüseyin Yalman, Uysal Market Bölge Yönetim Müdürü Nazmi Duran ile Satın Alma Müdürü Barış Ersoy göze çarptı.

 

Açılış dolayısı ile market ürünlerinde indirimler uygulanırken,açılışa katılan vatandaşlara da çeşitli firmaların promosyon ürünleri dağıtıldı.

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et Facebook'ta Paylaş

SON DAKİKA HABERLERİ

Gokhan Bayram Gokhan Bayram
EZINE ESNAFINA
Arzu Sezek Arzu Sezek
HIYAR MI KOYSAYDIM?
Bahri Korkmaz Bahri Korkmaz
ICRAATIN IÇINDEN
Yusuf Eroglu Yusuf Eroglu
IBRETLIK
Rifat Serdaroglu Rifat Serdaroglu
SONA DOGRU
Begüm Kuran Begüm Kuran
SADECE GÖBEGIM GITSE BASKA BIRSEY ISTEMEM
Mustafa SEZEK Mustafa SEZEK
HELAL OLSUN KOLOMBO!
Kadir Kenar Kadir Kenar
BU YAZI VALI'YE VE MILLETVEKILLERINE...
Osman Pamukoglu Osman Pamukoglu
ÇANAKKALE; RUHUN, ÇELIKLE SINAVA TABI TUTULDUGU TOPRAKLAR!.
Ipek Sezek Ipek Sezek
SÖZÜN BITTIGI HAYATIN DEVAM ETTIGI ...
BIZDEN SÖYLEMESI BIZDEN SÖYLEMESI
MUTLULUKLAR BÜYÜKEROL
AYÇA YAZIYOR AYÇA YAZIYOR
HIBISKÜS
Alper Sener Alper Sener
YAZ AYLARINDA BESIN ZEHIRLENMELERINE DIKKAT
Coskun Zateri Coskun Zateri
SIRT AGRILARI
Mustafa Pamak Mustafa Pamak
YORUMLARA CEVABIM
Ibrahim Irmak Ibrahim Irmak
AKARYAKITA NEDEN ZAM GELIYOR?
VATANDAS RIZA VATANDAS RIZA
MEHMET ÖZKAN'DAN TANE TANE INCILER...

TAKVİM

www. ezinegazetesi.com 'da yer alan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı
Ezine Habere aittir.
İzin alınmadan ancak kaynak gösterilerek iktibas edinilebilir.

Altyapy: MyDesign | Düzenleme: Erboy Yayyncylyk( E & M ) | RSS Kaynağı